Zákazková výroba

ikona - šípka

Spoločnosť Leitner Slovensko sa od svojho vzniku zaoberá zákazkovou výrobou hlavne z nerezovej ocele. Nerezová oceľ má jedninečné vlastnosti, vďaka ktorým je možné z nej vyrobiť prakticky akýkoľvek výrobok.

Antikórové nádrže a silá

Vyrábame antikorové nádrže silá prevažne pre potravinársky, poľnohospodársky a chemický priemysel. Spoločnosť Leitner Slovensko vyrába nerezové silá v rôznych veľkostiach. Nie je pre nás problém vyrobiť silo 18m vysoké alebo 4.8m široké. V prípade že hľadáte správneho partnera pre výrobu nerezových síl, neváhajte kontaktovať Leitner Slovensko. Radi Vám ponúkneme vysokú kvalitu našej práce a dlhé roky našich skúseností.

Naše protfólio nerezových výrobkov obsahuje aj špeciálne nerezové nádrže. V našej výrobe nájdete aj dvojplášťové nerezové nádrže - s duplikátorom pre ohrev a chladenie. Takisto vyrábame izolované aj neizolované nádrže a silá.

Vyrábame aj nádrže a silá pre špecifické aplikácie - napr s miešadlami, či už pomalobežnými alebo rýchlootačkovými. Nádrže so stieraním.

Pre výrobu používame len tú najkvalitnejšiu nerez AISI 304 až po AISI 316ti alebo 316L pre špeciálne aplikácie.

Doplnkové výrobky

Spoločnosť Leitner Slovensko vyrába prakticky akékoľvek výrobky podľa požiadaviek zákazníka. Máte atypický projekt pre výrobok? Sme tým správnym partnerom pre Vašu výrobu. Náš sortiment výrobkov zahŕňa aj napríklad:

  • Technologické oceľové konštruckie pre rôzne priemyselné odvetvia
  • Dopravníky rôznych materiálov na rôzne vzdialenosti
  • Plošiny
  • Zábradlia, schody, rebríky, brány, technologické rošty
  • a mnoho ďalšieho